دکتر سعیده مصافی

تخصص:
متخصص روانشناسی سلامت
سابقه کار:
از 1389

در حال بارگذاری ...

ایام و زمان ارایه خدمات توسط دکتر مصافی :

دوشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۱۹

جمعه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۰

دکتر سعیده مصافی، فارغ التحصیل روان شناسی بالینی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، و روان شناسی سلامت در مقطع دکترا هستم. از سال ۱۳۸۹ تا کنون علاوه بر روان شناسی بالینی و روان شناسی سلامت در حوزه های مشاوره ازدواج، بهبود روابط بین فردی، مشاوره فردی در درمان اختلالات اضطرابی، افسردگی و وسواس نیز فعالیت دارم. . از سوابق آموزشی و پژوهشی به طور خلاصه می توانم به تدریس کارگاه های آموزشی، تألیف و چاپ مقاله در مجله های علمی داخلی و خارجی، ارائه ی مقاله در همایش های ملی و بین المللی و شرکت در طرح های پژوهشی مختلف اشاره کنم. در حال حاضر ریاست دانشکده روانشناسی موسسه اموزش عالی ایرانیان را بعهده دارم. همچنین باعث افتخار است که می توانم در زمینه ارائه خدمات مشاوره و روانشاختی در خدمت مرکز مشاوره ایرانیان باشم.

دل نوشته ای با شما:

 ✨در دنیایی که اکثریت آدم ها از شغل هاشون ناراضی اند من عاشق حرفه خودمم تنها شغلی که هم هنره هم علم.

✨تنها شغلی که باآدم هایی طرفی که خود خودشونند بی نقاب و بی نقاب.

✨تنها شغلی که ابزارت ذهن خودته و ذهن مراجعت.

✨من عاشق روانشناسی ام چون می دونم بهترین آدم ها و بهترین زندگی ها پیش من می آیند چون در زندگیشون مشکلات هست، پس هیچ وقت حسرت زندگی کسی رو ندارم .

 ✨من عاشق روانشناسی ام چون می دونم بدترین آدم ها و بدترین زندگی ها پیش من می آیند چون پر از امیدند برای تغییر، پس هیچ وقت کسی رو دست کم نمی گیرم

✨من عاشق روانشناسی ام چون به آدم ها نه از بالا نگاه می کنم و نه از پایین بلکه از درونشون می بینمشون بی هیچ قضاوتی بی هیچ قضاوتی

✨من عاشق روانشاسی ام چون خودم هم به اون احتیاج دارم چون من هم انسانم

“من عاشق روانشاسی ام چون می دونم دنیایی داره که بی اون دنیای من هیچه”

مهارت های حرفه ای

اختلالات اضطرابی
۹۰ %
اختلالات افسردگی
۸۵ %
وسواس فکری و عملی
۹۲ %

آموزش

خانم دکتر سعیده مصافی ، رئیس دانشکده روانشناسی مؤسسه آموزش عالی ایرانیان و دارای تجارب آموزشی متنوع در حیطه روانشناسی می باشد. حیطه های تخصصی آموزشی ایشان :

  • شخصیت
  • بهبود روابط بین فردی .

سوابق شغلی

دکتر سعیده مصافی ، بعنوان روانشناس بالینی ، مدیر مرکز مشاوره ، محقق ، روانشناس و مشاور بصورت حضوری و تلفنی ، مدیر اجرایی در همایش های علمی ، ریاست دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی مؤسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان ، و روانشناس همکار با سازمان ها و نهادهای خصوصی و دولتی فعالیت حرفه ای داشته است.

تماس با من