راهنمای تعیین نوبت اینترنتی (آنلاین ) و استفاده از دفاتر الکترونیکی ویژه مراجعین

هموطن عزیز و گرامی

بسیار خوشحال و مسروریم که مرکز جامع خدمات روانشناسی ، مشاوره و سبک زندگی ایرانیان را انتخاب کرده اید .

در کلینیک های این مرکز ، تمام خدمات بصورت آنلاین، الکترونیکی و تمام دیجیتال است . و شما می توانید به راحتی با تلفن هوشمند خود یا رایانه از خدمات ما بهره مند شوید.

نخستین اقدام تعیین نوبت بصورت اینترنتی و آنلاین است که مراحل آن به شرح زیر می باشد .

مراجعه به وبسایت مرکز و  فشردن کلید انتخاب روانشناس و مشاور جهت ورود به صفحه روانشناسان و مشاوران مرکز

سپس به برگه روانشناسان و مشاوران وارد شده  و  یک متخصص را انتخاب کرده و روی عکس یا نام وی کلیک کنید

در مرحله بعد روی تصویر یا نام متخصص مورد نظر کلیک کنید . شما وارد صفحه شخصی متخصص می شوید و پس از مطالعه مشخصات فردی و حرفه ای ایشان می توانید از قسمت سیستم تعیین نوبت اینترنتی که در زیر تصویر متخصص مورد نظر شما قرار دارد ، با فشردن کلید “بعدی”  روند تعیین نوبت را شروع کنید

در مرحله بعد بازه های زمانی آزاد ایشان را مشاهده کرده و یک بازه زمانی مناسب با زمان خود را انتخاب کنید

 بعد از انتخاب زمان مناسب جهت دریافت مشاوره ، مشخصات شخصی و ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پس از ورود اطلاعات به درگاه بانکی میروید و در آنجا هزینه مشاوره را بصورت آنلاین پرداخت می فرمایید و نوبت شما ثبت شده و برای شما یک پیامک و یک رایانامه / ایمیل با مشخصات وقت تعیین شده ارسال می شود.

نحوه ورود و استفاده از دفتر الکترونیکی شخصی (ویژه مراجعین)

۱-درج آدرس سامانه دفاتر الکترونیکی در مرورگر (رایانه یا تبلت یا تلفن هوشمند) به نشانی http://rlms.iranian.ac.ir/login/index.php     

جهت ورود به دفتر الکترونیکی مراجعین کلیک کنید

۲- درج نام کاربری و رمز ورود (که کارشناس فنی مرکز در اختیار شما قرار خواهد داد)

دفتر الکترونیکی شخصی هر مراجع

به استحضار می رساند که  برای هریک از مراجعین یک دفتر الکترونیکی خصوصی آنلاین ایجاد می کنیم که از طریق آن می توانید با روانشناس و مشاور خود در ارتباط باشید .

لطفا ادرس ، نام کاربری و گذرواژه خود را یادداشت کنید . این دفتر مادام العمر برای شما وجود خواهد داشت و شما همیشه می توانید با این دفتر خصوصی خود از تمامی امکانات روانشناختی و مشاوره ای مرکز بصورت آنلاین بهره مند شوید. به منظور آشنایی و تسلط شما بر دفتر الکترونیکی شخصی تان ، کارشناسان فنی مرکز با شما تماس گرفته و برای شما یک دفتر الکترونیکی شخصی ایجاد کرده و به شما آموزش های لازم را ارایه می دهند.

به منظور استفاده از سامانه دفاتر الکترونیکی شخصی مراجعین کلینیک روانشناسی و مشاوره ایرانیان طبق راهنما ادامه دهید .

  • ورود به صفحه شخصی خودتان (در تصویر زیر یک مراجعه کننده را مشاهده می فرمایید)  ، در دفتر الکترونیکی روانشناس یا مشاور شخصی خودتان ، از سمت چپ (بعنوان نمونه دفتر الکترونیکی دکتر سعید ملیحی) را از سمت چپ انتخاب و کلیک فرمایید

دفتر الکترونیکی روانشناس یا مشاور شما شامل ۴ قسمت (لینک ) است که در تصویر فوق ملاحظه می فرمایید

نخست: ارتباط صوتی و تصویری با روانشناس یا مشاور مورد نظر در زمان مشخص با یکی از  نرم افزارهای تحت وب ادوبی کانکت و یا  بیگ بلوباتن که برای ارتباط همزمان صوتی و تصویری روانشناس و یا مشاور  با مراجعه کننده  و یا برگزاری جلسات آموزشی و کارگاهی بصورت آنلاین با شرکت کنندگان تعبیه شده است.

معمولا همکاران ما از نرم افزار بیگ بلوباتن که نیازی به نصب ندارد و در بستر وب و بصورت آنلاین می باشد استفاده می کنند و در شرایط خاص ، به توصیه کارشناس فنی و یا روانشناس خود می توانید از نرم افزار ادوبی کانکت (ترجیحا open in browser) استفاده کنید.

پس از انتخاب نرم افزار مورد نظر ارتباط صوتی و تصویری همزمان ، می توانید دکمه پیوستن به جلسه را کلیک کنید.

توصیه می شود که مطمئن شوید که سرعت اینترنت شما (گوشی ، تبلت یا رایانه) خوب بوده و قطعی نداشته باشد. پس از ورود به برنامه کاربردی تحت وب بیگ بلوباتن امکانات مختلف دوربین ، میکروفون را حتما روشن کنید و در صورت توصیه روانشناس و رعایت امنیت بیشتر به اطاق الکترونیکی جانبی وارد شوید.

            دوم : پیام رسان پست های عمومی جهت ارسال پیام یا فایل یا تصویر از طرف روانشناس یا مشاور برای  مراجعین و یا شرکت کنندگان در کارگاه های شخصی .

با انتخاب و ورود به این پیام رسان شما می توانید مطلب یا هر نوع فایلی را که روانشناس یا مشاور ، در دفتر الکترونیکی خودش برای شما  ارسال کرده ،  مشاهده کنید ؛ ولی  نمی توانید به این پیام ها پاسخ دهید یا در این پیام رسان برای شما پیامی ارسال کنند.

سوم: پیام رسان پست های خصوصی

به منظور ایجاد امکان ارسال پیام در زمان های غیر از ساعات مشاوره به روانشناس یا مشاور ، این پیام رسان ایجاد شده است.

با استفاده از این نوع پیام رسان ، روانشناس می تواند به یک مراجع یا شرکت کننده در جلسات آموزشی و کارگاهی پیام خصوصی بدهد و بالعکس  مراجع یا آموزنده و دانشجوی نیز می تواند به روانشناس یا  مشاور خویش پیام خصوصی ارسال کند. شما می توانید متن ، مطلب یا هر نوع فایلی را برای روانشناس یا مشاور شخصی تان در دفتر الکترونیکی خویش ارسال فرمایید تا ایشان مشاهده کند و پاسخ دهد .

توجه داشته باشید که شما  فقط یکبار در هفته می توانید از این طریق به روانشناس یا مشاور خود  پیام یا پاسخ دهید.

در صورت بروز مشکل یا نیاز به توضیح بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. همکاران ما در خدمت شما هستند.

 

۰۲۱-۶۶۱۲۴۰۰۰ (از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ داخلی ۳۰۹ و ۳۳۳)
۰۲۱-۶۶۱۲۴۰۰۰ (از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰ داخلی ۴۰۲ و ۴۰۳)
تلفن همراه ۸۱ ۹۱ ۳۷۴ ۰۹۲۲
 
با تشکر از توجه و همکاری شما
دکترسعید ملیحی الذاکرینی مدیر مرکز