دکتر سعید ملیحی الذاکرینی

تخصص:
متخصص روانشناسی سلامت
سابقه کار:
از 1373

در حال بارگذاری ...

ایام و زمان ارایه خدمات دکتر ملیحی الذاکرینی :

روزهای زوج هفته (شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه ) فقط برخط / آنلاین

از ۱۱ صبح الی ۱۲

۲

معرفی

دکتر سعید ملیحی الذاکرینی ، مدارج تحصیلی خود را در رشته های روانشناسی بالینی (کارشناسی ) ، روانشناسی شخصیت (کارشناسی ارشد) و روانشناسی سلامت (دکتری تخصصی) دریافت کرده و از سال ۱۳۷۱بعنوان عضو هیئت علمی و روانشناس و مشاور فعالیت حرفه ای خود را آغاز نموده است. در حال حاضر دکتر ملیحی الذاکرینی همکار دانشگاه هامبورگ و پدیدآورنده درمان فراشناختی به زبان فارسی می باشد و علاوه بر تدریس در مقاطع دکتری ، ارشد و کارشناسی به فعالیت های گسترده ی حرفه ای اشتغال دارد.

مهارت های حرفه ای

رواندرمانی فراشناختی
۱۰۰ %
روانشناسی پزشکی و نوروپسیکولوژی
۸۵ %
مشاور خانواده و زوج
۸۵ %

آموزش

یکی از ارکان مهم در گسترش و بهبود فرهنگ روانشناسی و مشاوره ، ارایه آموزش های عمومی و تخصصی است که دکتر سعید ملیحی الذاکرینی در حیطه های زیر ارایه می کند:

  • برگزاری  همایش و کارگاه در حیطه های روانشناسی ، استرس
  • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی رواندرمانی های مکتب شناختی رفتاری و درمان فراشناختی .
  • آموزش های تخصصی دوره های تشخیص اختلالات روانی .

سوابق شغلی

دکتر سعید ملیحی الذاکرینی ، در حیطه های مختلف آموزش ، درمان و امور ارجایی فعالیت های وسیعی در سطح کشور داشته است. ایشان دروس تخصصی اختلالات شخصیت ، درمان های شناختی-رفتاری-هیجانی ، سایکونوروایمونولوژی و روانشناسی پزشکی و کارورزی های عملی را در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد و دروس متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی و سایر دروس تخصصی را در دانشگاه های مختلف کشور تدریس کرده و بیش از ۱۰۰ مقاله و اثر علمی به جا گذاشته است. ایشان بارها مدیریت گروه دکتری و ارشد روانشناسی را در دانشگاه بر عهده داشته و از سال ۲۰۰۵ بعنوان عضو اصلی گروه درمان فراشناختی با دانشگاه های هامبورگ و بریتیش کلمبیا همکاری داشته و ثمره آن تولید نسخه فارسی بسته های درمان فراشناختی ویژه بیماران روان پریش ، افسرده ، مرزی  ، وسواس و اضطرابی بوده است .

تماس با من